Firma Libra powstała w 1994 roku. Świadczy usługi w dziedzinie kompleksowej obsługi importu. Zakres działań obejmuje cały proces importu, począwszy od przygotowania zapytania ofertowego i prowadzenia negocjacji z producentem, poprzez nadzór nad produkcją, aż po organizację transportu i odprawy celnej. Cieszy nas, że w trakcie współpracy stajemy się dla naszych klientów wieloletnim, godnym zaufania partnerem, budującym ich pozycję na rynku.


Podczas wieloletniej praktyki współpracowaliśmy z firmami z wielu branż, o różnych potrzebach i oczekiwaniach w zakresie importu. Nabyte tą drogą doświadczenie pozwoliło wypracować skuteczny system opieki nad klientami. Uwzględniamy ich specyfikę branżową oraz indywidualne potrzeby i dostosowujemy do nich metody działania. Doświadczenie sprawia, że służymy naszym partnerom radą i pomocą w realizacji importu, a także analizie ekonomicznej przedsięwzięć oraz wypracowaniu skutecznego systemu bezpiecznego prowadzenia importu. Zgrany i doświadczony zespół pracowników w Polsce i przedstawicieli naszej firmy w Chinach oraz znajomość mechanizmów rządzących tamtejszą gospodarką gwarantują skuteczność działania. Obsługujemy zarówno małe firmy rodzinne, jak i duże spółki giełdowe. Od 2003 roku realizujemy też szkolenia dla przedstawicieli polskich firm, obecnie we współpracy z firmą Eksportuj.pl. Dotychczas wyszkoliliśmy przedstawicieli setek firm.


Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie handlu, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o usługi promujące firmy i ich towary. W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.2 stworzyliśmy projekt B2B – Platforma Współpracy Moda & Design.


nasi partnerzy
.
BZWBK
______________________________________________________________________________________________________________
projekt współfinansowany przez Unię Europejską